Torebek i butów w garderobie kobiety nigdy za wiele. Czy wiosną i latem nadal będzie można nosić pastelowe torebki zakupione w zeszłym sezonie? Okazuje się, że mimo zmieniających się trendów pastele nadal królują. Jakie torebki warto mieć i w jakich rozmiarach? Wszystko zależy, ale podążając za modą należy choć troszkę przebrać to, co już mamy.

Wiosna najbardziej pożądane są torebki z naturalnej, brązowej skóry. Nadal modne są listonoszki ale też duże torby tzw. oversize, torebki z tektura splotu wełnianego no i pastelowe kolory, o których pewnie jeszcze nie raz usłyszymy.

Naturalne brązy zastępują czarne torebki. Skórzane sprawdzają się w mniej lub bardziej wyszukanych stylizacjach. Co do formy bez zmian – shoppery czy listonoszki nie ma znaczenia. Bardzo wygodne, zatem docenione przez kobiety są listonoszki w dowolnym rozmiarze, choć chyba mniejsze są częstszym nabytkiem. Modne kilka lata temu torebki z wełnianym splotem skóry wracają do łask. Podobnie jak wygodne i mieszczące wszystko, co kobiecie potrzebne (albo i nie) duże torby XXL, także w różnych kolorach.

A pastele? Kolory te są modne od kilku sezonów. Podobnie i w tym, chociaż częściej stawia się na soczyste żółcie. Poza tym obecne są pistacjowe, kanarkowe, bezowe kolory, także w dodatkach i samych ubraniach. Pozwala to zachować stonowany look, dobierając ubrania i dodatki w jednej tonacji kolorystycznej chociażby. Pastele są ciepłe i z pewnością pozwalają zapomnieć o zimowej aurze bardzo szybko.